کرکره برقی رامادر


کرکره برقی

از قدیم کرکره نشان شروع فعالیت در روز وپایان کار در شب بوده است. به این معنی که بالا بردن کرکره یعنی باز کردن فروشگاه وآغاز کار وپایین آمدن آن به مفهوم پایان کار و تعطیلی واحد تجاری محسوب می شده است. با پیشرفت تکنولوژی و فناوری، امروزه این تیغه ها دچار تحولات جالبی شده اند. کرکره برقی (لینک روی کرکره برقی) از بلیت استاندارد آلومینیوم با تکنیک اکستروژه تولید می شود و در اصطلاح تیغه کرکره آلومینیوم اکسترود نامیده می شوند. این تیغه ها در مرحله بعدی با رنگ الکترواستاتیک ضد خش پوشانده می شود. برخی کارخانه های تولید کننده در این مرحله اقدام به عرضه تیغه کرکره برقی های تولیدی خود می نمایند ولی برخی دیگر برچسب هایی به تیغه می چسبانند؛ که به این تیغه کرکره ها بر چسب دار گفته می شود. تفاوت اصلی این تیغه های کرکره برقی در 1. وزن تیغه و میزان آلومینیوم استفاده شده در هر متر مربع 2. درصد استفاده از آلومینیوم باز یافتی نسبت به بلیت استاندارد و فابریک آلومینیوم و نیز برند کارخانه سازنده آن میباشد. کاربرد این نوع تیغه در مراکز تجاری و اداری -پارکینگ منازل و کرکره مغازه‌ها و همچنین برای مراکز صنعتی است.

کرکره برقی

کرکره برقی پلی کربنات: این تیغه ها از مواد پلی کربنات با مقاومت مکانیکی بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه در رنگهای متنوعی از جمله شیشه ای، دودی، برنز، آبی، مسی و... ساخته می شود. ویژگیهای این نوع تیغه به شرح زیر است:

1. دارای مقاومت بالایی میباشد و از جنس آلومینیوم بوده که در مواردی حتی از فولاد MPA 60 مقاوم تر است. 2. در مقایسه با سایر کرکره برقی ها بیشتر ین ضریب ایمنی در برابر سرقت و خرابکاری را دارا و انواع مختلف آن دارای تاییدیه امنیتی پلیس پیشگیری نیروی انتظامی میباشد. 3. قابلیت اضافه کردن خطوط رنگی مطابق با طراحی محل نصب 4. به دلیل وجود نوار لاستیکی به هیچ عنوان هنگام رول شدن روی تیغه ها خط نمی افتد. 5. بااینکه دمای ذوب تیغه های شفاف پایین تر از آلومینیوم است ولی به علت خاصیت ضد شعله وری تیغه های شفاف فوق در برابر حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق‌العاده ای از خود نشان می دهد. 6. ضد اشعه UV 7. قابل شستشو 8 در هیچ شرایط آب و هوایی اکسید نمی شود 9. امنیت بالاتر، در عین حال که یک حفاظ امنیتی نصب شده داریم قابلیت رویت داخل، امنیت را به شدت افزایش می دهد. 10 مزیت تبلیغاتی داشتن این کرکره ها

این قبیل کرکره ها در مراکز تجاری و اداری، بانکها و صرافی ها و منازل و مغازه ها کاربرد دارد.

حال به معرفی اجزای این کرکره ها خواهیم پرداخت.

اجزای مشترک این کرکره ها عبارتند از: موتور ساید، موتور توبلار، تیغه آلومینیوم، تیغه پلی کربنات، شفت، اندکپ و بلبرینگ، جا قفلی، صفحه پلیت، ریل، درزگیر، اهرم. بعلاوه برد الکترونیکی، ریموت و چشمی از دیگر اجزای مشترک این کرکره ها ست.

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page